شرکت رایان نوژان طب پارس
رایان نوژان طب پارس
دوره های آموزشی راینو

دوره‌های آموزشی راینو

Raino Training Courses

فارغ التحصیلان
فارغ التحصیلان
0 +
اساتید متخصص
اساتید متخصص
1 +
دوره های برگزار شده
تعداد دوره‌ها
1 +
ساعت آموزشی
ساعت آموزشی
10000 +
5/5

به دنبال یادگیری چه مهارتی هستید؟

تا چند سال پیش آموزش صرفاً محدود به حضور فیزیکی در کلاس‌های مختلف بود. همچنین این نوع آموزش‌ها محدودیت‌های زیادیی به همراه داشت نظیر: عدم دسترسی یکسان به دوره‌های آموزشی مختلف، صرف وقت و هزینه زیاد، تداخلات زمانی برای کارمندان و … .
اما با توسعه اینترنت و استفاده از  آموزش‌های مجازی در کنار آموزش‌های سنتی نه تنها بسیاری از محدودیت‌ها رفع شده بلکه مزایا و ویژگی‌های خاص خود را نیز به دنبال داشته است. در کنار عدم محدودیت زمانی و مکانی، صرفه‌جویی در وقت و هزینه،  شرایط آموزشی یکسان و امکانات مشابهی برای تمام افراد جامعه فراهم  شده است.

"وبیراینو"

WebiRaino

"دوره‌های ایم آکادمی"

Aim Academy

"ورکشاپ‌های پرکاربرد در دندانپزشکی دیجیتال"

WorkShops

"دوره‌های آموزشی جامع "

Training Courses

"دیگر دوره‌ها و سمپوزیوم‌ها "

Others

" دوره‌های اگزوکد"

Exocad Courses

سوالات متداول

Frequently Asked Questions

خیر؛ بدلیل اینکه مبلغ بالایی ندارد امکان خرید تقسطی وجود ندارد. ولی در پکیج کل دوره‌ها با هم، می‌توانید 20 درصد تخفیف نقدی و یا  6 ماهه بصورت چکی خرید نمایید.

به دلیل اینکه در دوره‌های آفلاین امکان ارزشیابی دقیق و عملی وجود ندارد، مدرک ارائه نمی گردد.

تیم راینو با مشورت از اساتید برجسته و در نظرگرفتن شرایط متفاوت هرکدام از شما دانشجویان و کارجوهای عزیز، تصمیم به برگزاری کلاس‌ها هم به صورت آنلاین و هم حضوری گرفته است.

این دوره‌ها با هدف مهارت افزایی برگزار می‌شود. توانمندی بدست آمده که حاصل دانش افزایی و تلاش شماست، مبنای فعالیت شما خواهد بود. لذا در دوره‌های آفلاین مدرکی ارائه نمی‌شود.

فعلاً برنامه تدارک دیده نشده – اما بصورت فصلی، کارشناسان بخش پشتیبانی شرکت در جلسات پرسش و پاسخ در حد توان در کنار دوستان خواهند بود.

آموزش یک فرآیند گام به گام است و نیاز به ممارست و تمرین جدی دارد. هر دوره برحسب ساعت آموزشی تعداد ساعت مشخصی دارد. برای مثال: دوره جامع اگزوکد دارای 10 ساعت عملی آموزشی خواهد بود.

قطعاً تجربه کاری در قدم‌های اول بسیار کمک کننده است. با کم کردن توقعات و حفظ روحیه پویایی و دانش افزایی، یک شروع بسیار خوب برای ورود به این حوزه برای شما متصور هستیم.

همیشه در دسترس هستند؛ قابلیت مرور آموزش‌ها و بررسی تمام نکات. این ویدئوها با حذف تایم‌های پرت و نامرتبط از نظر غنای محتوا در حد بسیار خوبی قرار دارد. برای تمام خریداران دوره‌های آموزشی 10 درصد تخفیف در خرید نرم افزار نیز لحاظ می‌گردد.

آموزش اگزوکد یک توانمندی پایه در حوزه دندانپزشکی دیجیتال محسوب می‌شود.

پس از واریز وجه قطعی امکان کنسلی وجود ندارد. اما اگر مشتری تا قبل از ارسال بصورت کتبی تمایل خود را به کنسل کردن اعلام کند، می‌تواند از سایر محصولات دستگاهی و آموزشی شرکت راینو استفاده نماید.

بصورت موردی برای هر دوره اعلام می شود.

در حوزه لابراتواری سنتی فعلاً برنامه‌ای نداریم. دوره‌های ما متمرکز بر بخش دیجیتال است.

کافیست یک تیکت برای بخش پشتیبانی قرار دهید. کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود.

فعلاً برنامه‌ای برای برگزاری آزمون وجود ندارد.

بسته به زمانبندی و موضوع، هم در بستر آنلاین و هم آفلاین برگزار خواهد شد؛ به فراخور هر دوره اعلام می‌گردد.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

پاسخ سوالت رو پیدا نکردی؟

راینو این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که از طریق پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را برطرف کنند.