شرکت رایان نوژان طب پارس
رایان نوژان طب پارس

تیتانا ؛ زاده شده از راینو

در سال‌های اخیر، پیشرفت‌های تکنولوژی باعث تولید دستگاه‌های کاشتنی نوآورانه شده است. به عنوان مثال، تراشه‌های زیستی که می‌توانند پارامترهای فیزیولوژیکی را کنترل کنند یا ایمپلنت های دندانی که در سلامت و زیبایی انسان ها نقش به سزائی دارند.
از آنجا که ایمپلنت‌ های پزشکی، مانند ضربان‌ساز قلب انسان، نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی افراد سراسر جامعه دارد، رفته رفته  داستانی جدید در راینو  آغاز شد؛ فروشگاه آنلاین تیتانا ، مرجع تخصصی ایمپلنت های دندانی.

فروشگاه آنلاین تیتانا
تیتانا

از دیروز تا امروز

 شرکت رایان نوژان طب پارس  پیش از تاسیس، در دراز مدت (چیزی حدود 9 سال)  طی همکاری با برندهای ایمپلنتی مختلف و محبوب در بین پزشکان سراسر  ایران، توانسته درک مناسبی از مشکلات و محدودیت‌های موجود در ارتباط با خرید ایمپلنت دندانی به دست آورد.
در حالی که ایمپلنت ها مزایای بالقوه فوق العاده ای را ارائه می‌دهند، سوالاتی در مورد ایمنی، امنیت و اثرات طولانی مدتِ داشتن اجسام خارجی در بدن، همچنان ذهن های زیادی را درگیر کرده؛ با همه این احتمالات، باز هم آینده ایمپلنت های دندانی بسیار گسترده و بحث برانگیز است. با ادامه پیشرفت فناوری، ممکن است شاهد ایمپلنت های پیچیده تری باشیم که نه تنها می‌توانند عملکردهای دندانی را بازیابی کنند، بلکه توانایی های انسان را نیز افزایش خواهند داد.

در همین راستا تیم راینو با همکاری جمعی از متخصصین و مهندسین حرفه‌ای در حوزه دندانپزشکی ،  محبوبترین ایمپلنت های موجود در بازار را شناسایی و بررسی کرده، و همواره در تلاش بوده تا  در قالب یک وب سایت فروش آنلاین، بتواند بخش زیادی از مشکلات و نیازهای اولیه شما را  در خرید ایمپلنت مهیا کند.

همه چیز درباره تیتانا

تیتانا ؛ یک فروشگاه آنلاین بوده که به صورت تخصصی در زمینه خرید ایمپلنت های دندانی ،  کیت های اختصاصی ، موتور جراحی و سایر  متعلقات مربوط  به این حوزه  فعالیت می ‌کند.
البته ممکنه است در خریدهای اینترنتی شما هم دغدغه انتخاب صحیح و متناسب با نیازتان پیش از خرید را در قالب  مشاوره تخصصی و یا  مقایسه برندهای موجود  در بازار  احساس کنید.
از اینرو تیتانا با همکاری تیم راینو همواره در تلاش بوده تا علاوه بر حل کردن مشکلات و محدودیت های سیستم فروش سنتی با ارائه راه حل های نوین از جمله:

  • مشاوره اختصاصی پیش از خرید 
  • مقایسه تخصصی انواع برندهای موجود در سایت با یکدیگر
  • خرید اقساطی سریع و بدون سود
  • انواع پکیج‌های اختصاصی و مولتی برند
  • گارانتی بی قید و شرط و تعویض نامحدود کالا 
  • و…
    را در بستر وب برای شما عزیزان فراهم کند؛ تا تجربه لذت بخش یک خرید بی واسطه، مقرون به صرفه در عین حال سریع و کاربردی را برای شما به ارمغان آورد.
titana

مرجع تخصصی ایمپلنت‌های دندانی

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
ارسال اکسپرس رایگان

ارسال اکسپرس رایگان

گارانتی بی قید و شرط و محدودیت

گارانتی بی‌قید و شرط

خرید اقساطی

خرید اقساطی

پاسخ سوالت رو پیدا نکردی؟

راینو این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که از طریق پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را برطرف کنند.