شرکت رایان نوژان طب پارس
رایان نوژان طب پارس

اسکنر رومیزی سه بعدی شاینینگ

Shining 3D AutoScan DS-MIX

اسکنر سه بعدی دندانپزشکی Shining 3D AutoScan DS-MIX جدیدترین محصول کمپانی شاینینگ محسوب می‌شود. در میان سایر محصولات مشابه، اسکنر سه بعدی لابراتواری Shining 3D از بالاترین دقت برخوردار است.

برند شاینینگ طی سال‌های اخیر در راستای پیشرفت صنعت دندانپزشکی دیجیتال، گام‌های مهمی برداشته و به جرأت می‌توان گفت اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-MIX با ویژگی‌هایی همچون اسکن هوشمند، اسکن همه جانبه (کلینیکی، لابراتواری) در کنار سرعت بالا توانسته به خوبی پاسخ‌گوی نیاز جامعه دندانپزشکان و لابراتوارها باشد.

اسکنر رومیزی سه بعدی شاینینگ AutoScane DS-MIX

اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-MIX

اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-MIX، به دو دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز شده است؛ به لطف این دو دوربین و هوش مصنوعی به کار گرفته شده  در این محصول تمام جزئیات (لبه‌ کارها، جزئیات اباتمنت‌ها، لبه مارجین‌ها،  اسکن بادی‌ها و …) با دقت بسیار بالایی اسکن می‌شوند.

از ویژگی‌های قابل توجه و متمایز این محصول می‌توان به کاربرد کلینیکی (Clinic mode) آن اشاره کرد؛ به این صورت که پزشک می‌تواند بدون نیاز به لابراتوار، در طرح درمان‌های ایمپلنت از آن استفاده کند.

یکی از ویژگی‌هایی که  این اسکنر  را  نسبت به محصولات مشابه خود متمایز می‌کند، قابلیت اسکن متن (Texure) است. به واسطه‌ی رنگی بودن متون (Texure)  لابراتواریست‌ها می‌توانند خروجی دقیق‌تری از  کار خود داشته باشند.

قیمت اسکنر سه بعدی شاینینگ مدل DS-MIX

قیمت اسکنر سه بعدی شاینینگ مدل DS-MIX مانند بسیاری از تجهیزات دیگر دندانپزشکی دیجیتال، بر اساس تکنولوژی و فناوری‌های آن تعیین می‌شود. این اسکنر توانسته دقت، کیفیت و سرعت فرآیند درمان را به شکل چشم‌گیری افزایش دهد.

AutoScan-DS-MIX با پشتیبانی از تشخیص خودکار سطوح اسکن نشده و اسکن خودکار اضافه شده، تجربه‌ی کاربری بسیار خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این اسکنر لابراتواری رومیزی علاوه بر اینکه از دو حالت اسکن پویا و استاتیک برای انواع آرتیکولاتورهای رایج پشتیبانی می‌کند؛ از  آرتیکولاتورهای  Artex، Kavo، SAM و Bio-Art نیز پشتیبانی می‌کند.

قیمت اسکنر سه بعدی شاینینگ مدل DS-MIX

سرعت اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-MIX

یکی از ویژگی‌های برجسته اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-MIX سرعت بسیار بالای این محصول در اسکن‌هاست. به جرأت می‌توان گفت در بین تمامی محصولات مشابه، این اسکنر رومیزی لابراتواری، دارای بیشترین سرعت اسکن است؛

  • اسکن بایت : 6 ثانیه
  • اسکن فک بالا و پایین: 13 ثانیه
  • اسکن حداکثر 4 دای: 18 ثانیه
  • اسکن 5 الی 8 دای: 33 ثانیه
  • اسکن قالب (تِری): 32 ثانیه
سرعت اسکنر رومیزی شاینینگ AutoScan DS-MIX

نکات مهم قبل از خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری Shining 3D

قبل از خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری Shining 3D باید بدانید که این محصول، دارای دقت کمتر از 7 میکرون است؛ لذا این میزان دقت باعث افزایش کیفیت کار و روند درمان دندانپزشک خواهد شد. ابعاد اسکنر رومیزی شاینینگ تنها 238x340x447 میلی‌متر بوده، این اسکنر به هر دو منبع نور آبی و سفید مجهز شده و میزان ولتاژ ورودی مورد نیاز آن 24 ولت است.

AutoScan DS-MIX شاینینگ فقط 7.5 کیلوگرم وزن دارد؛ شما به راحتی می‌‎توانید آنرا جا به جا در مکان مناسب و دلخواه خود قرار دهید. علاوه بر آن اسکنر سه بعدی شاینینگ دارای نسخه رایگان نرم افزار Exocad بوده و فرمت فایل‌های خروجی این اسکنر لابراتواری STL و PLY است.

قطعاً خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری Shining 3D در افزایش سرعت روند کارها چه برای لابراتواریست‌ها چه دندانپزشکان خالی از لطف نخواهد بود!

چنانچه در انتخاب محصول مناسب خود نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتری دارید، کارشناسان ما در بخش پشتیبانی و فروش آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

اسکنر رومیزی شاینینگ DS-EX Pro

 

اگر شما هم از طرفداران اسکنرهای رومیزی شاینینگ هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً با اسکنر لابراتواری دیگر این شرکت یعنی؛ اسکنر رومیزی سه بعدی شاینینگ Shining 3D AutoScan DS-EX Pro نیز آشنا شوید.

پاسخ سوالت رو پیدا نکردی؟

راینو این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که از طریق پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را برطرف کنند.