درباره ما

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که هر روز بیشتر از دیروز، با  رویدادهای جدیدی در علم و تکنولوژی رو به رو می‌شویم؛ یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز در کار ما پیدا کردن درهای جدید و قفل گشایی آنهاست.

اینکه از راینو به عنوان مرجعی معتبر و مستند برای اطلاع رسانی آخرین اخبار درعرصه تکنولوژی های مربوط با سلامت دهان و دندان، در بین جامعه دندانپزشکان  یاد می‌شود، یعنی توانسته‌ایم یکی از مهم‌ترین اهداف خود را به خوبی انجام دهیم؛ و این برای ادامه راه به ما انگیزه می‌دهد.

در راینو هدف ما صرفا فروش نیست؛ چراکه در فروش فروشنده بهایی صرفا مالی با نام تجاری سود به دست می آورد، مسیر راینو روشی با ارزش‌تر است که در آن مشتریان به جای خرید، به دست می‌آورند. ما بر روی بهینه‌سازی خدمات درمانی و دندانپزشکی تمرکز داریم.

در همین راستا  تیم راینو دائما در حال بازآفرینی و به روزرسانی است چراکه رشد و ارتقاء مجموعه در گرو رشد تک تک اعضای تیم است. همچنین این مسیر تکامل برای مشتریان خالی از لطف نخواهد بود و در نهایت تمامی این اقدامات به انجام تعهداتمان در قبال مشتریان منجر می‌شود.


Mahdieh Izadpanah


Co-Founder & CEO

رسالت ما


هدف اصلی ما از همان آغاز فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم برای حمایت همه جانبه مشتریانمان در دنیای دیجیتال بوده است. از اینرو ابتدا با فراهم آوردن زمینه آموزش اصولی و حرفه‌ای با محتوای غنی  این راه را آغاز کردیم.

گام بعدی ما تامین تجهیزات اورجینال و باکیفیت بوده است که به آن نیز پرداخته‌ایم.

نه هنوز کافی نیست!

از آنجا که احساس تعهد بیشتری نسبت به شما مشتریان راینو داشتیم؛ جای یک پشتیبانی و ارائه خدمات فنی مهندسی برای دستگاه‌ها به شدت احساس می‌شد؛ پس با به کارگرفتن مهندسان خبره و کاردان در این حوزه، تجربه متفاوتی از پشتیبانی دیجیتال را برای شما فراهم کردیم.

اما رسالت ما اینجا تمام نمی‌شود چراکه معتقدیم؛ با خلق ارزش‌های جدید مسئولیت سنگین‌تری داریم و باید همواره  به دنبال  بهبود و توسعه مستمر خود نیز باشیم.


Mohsen ShamsAbadi


Co-Founder & Head of Digital Dentistry Department

 

اهداف ما


تهیه شبکه‌ای از متخصصان، دندانپزشکان، لابراتوارها و کارشناسان فنی در زمینه مهندسی پزشکی، مجموعه‌ای به روز از محصولات که باعث افزایش کیفیت و کارایی و به دنبال آن سبب سودآوری  برای دندانپزشکان و بیماران می‌شود؛ از اهداف اصلی مدیران شرکت رایان نوژان طب پارس به شمار می‌آید.

 ایجاد یک فرهنگ سازمانی اصولی بر مبنای مشتری مداری، تمایز اصلی ما با دیگر شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت می‌کنند.


Rohollah RafatHosseini


Co-Founder & Head of Implant and Surgery Department

ارزش‌های ما

یکی از مهم‌ترین ارزش‌ها و الویت‌ اصلی ما در تیم راینو، مسئولیت پذیری است. حتما شما هم این جمله را شنیدید که "اکسیژن تنفس در دنیای تجارت، اصل مشتری مداری است."

در همین راستا شرکت رایان نوژان طب پارس، پاسخ‌گویی به مشتریان را از همان ابتدا سر لوحه برنامه‌های خویش قرار داده است.

تیم راینو معتقد است:

1- مشتری برای ما فرد خارجی نیست، بلکه جزئی از سازمان است.

2- ما مشتری را ناظر کیفی بر فعالیت‌های خود میبینیم.

3- مشتری هدف نهایی همه اقدامات ما خواهد بود.

 

داستان راینو

 
 • در سال 1396

  همه چیز از سال 1396 شروع شد. تاسیس شرکت رایان نوژان طب پارس؛ یک شرکت که در زمینه خدمات درمانی و دندانپزشکی دیجیتال فعالیت می‌کند. اولین قدم، اجاره یک دفتر و استخدام مجموعه‌ای از کارکنان راینو بود. از همان ابتدا تیم جوان و خوش ذوق راینو مورد توجه بسیاری از افراد مهم و تاثیرگذار قرار گرفت و از این بابت انرژی ما دوچندان شد. بعد از آن با برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه دندانپزشکی دیجیتال، آزمایشگاهی و بالینی CAD/CAM و جذب اساتید برجسته این حوزه ادامه دادیم. همچنین شرکت در نمایشگاه AEEDC دبی، یک تجربه‌ی بینظیر و تاثیرگذار برای ما بود؛
 • در سال 1397

  شرکت درکنگره اندودنتیست از دیگر تجربیات ما در مسیر تکامل بود. البته در کنار پیمودن جاده موفقیت همواره مشکلاتی هم همراه ما بوده؛ نوسانات نرخ ارز، بحران‌های مالی، حفظ کارکنان سابق و نیاز شدید به استخدام نیروی جدید، که هر روز بیشتر از دیروز احساس می‌شد.
 • در سال 1398

  در فصل جدید از داستان‌های راینو تصمیم به یک ماجراجویی جدید گرفتیم؛ تولید میکروسکوپ که به دلیل تشدید تحریم‌ها، این پروژه کنسل شد. با برگزاری اولین Aim Academy و افزایش فعالیت‌های دپارتمان ایمپلنت؛ بر روی افزایش فروش و دپو "ایمپلنت سوئیس" متمرکز شدیم.
 • در سال 1399

  برای برطرف کردن نیازهای دپارتمان‌های مختلف و الویت بندی انجام امور، با چالش بزرگی رو به رو شدیم؛ در نتیجه تصمیم به تشکیل اولین تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت گرفتیم. با ایجاد نگرشی تازه برای پیشبرد کارها در شرایط بحرانی کرونا نه تنها از پا نیافتادیم، بلکه با انگیزه بیشتری به راه خود ادامه دادیم.
 • در سال 1400

  پس از طی کردن فراز و نشیب‌های زیاد در مسیر محقق شدن اهدافمان می‌توان گفت سال 1400 یکی از سخت‌ترین سال‌ها بود. با رشد شرکت، افزایش کارمندان در بخش‌های مختلف و برگزاری دوره‌های جامع‌تر، نیاز به دفتری وسیع‌تر و مناسب برای اجرای اهداف جدیدمان به شدت احساس می‌شد؛ پس سال جدید را در دفتری جدید آغاز کردیم. برگزاری جلسات ایده‌زایی، در عین حال گرفتن مشاوره از متخصصین این حوزه در نهایت منجر به یک تصمیم چالش برانگیز جدید شد. "استارت نمایندگی فروش انحصاری اسکنر داخل دهانی شاینینگ"

دستاوردها

ما در شرکت رایان نوژان طب پارس با روحیه تیمی، تلاش و پشتکار بی‌پایان در کنار مسئولیت‌پذیری، موفق به ترویج دندانپزشکی دیجیتال در سراسر ایران شدیم. دوره‌های آموزشی و خدمات پشتیبانی راینو در سراسر ایران، ما را در مرکز توجه‌ها قرار داد. همچنین حضور در نمایشگاه‌های مختلف در سراسر ایران یکی دیگر از عوامل مهم توسعه‌ی شرکت ما به شمار می‌رفت. تلاش و پشتکار تیم راینو باعث شد تا از یک نماینده فروش در یک منطقه جغرافیایی محدود، به نقشی تعیین‌کننده‌ در اکوسیستم دندانپزشکی دیجیتال ایران، تبدیل شویم.

با برداشتن هر قدم در این مسیر، احساس تعهد بیشتری نسبت به شما داریم از اینرو با حضور فعال و مستمر در کنگره‌ها و ارتباطات گسترده با فعالان حوزه دندانپزشکی دیجیتال همواره در تلاشیم تا علم و دانش فنی خود را به روز نگه ‌داریم.