شرکت رایان نوژان طب پارس
رایان نوژان طب پارس

اسکنر رومیزی سه بعدی شاینینگ

Shining 3D AutoScan DS-EX Pro (H)

اسکنر رومیزی شاینینگ Shining 3D AutoScan DS-EX Pro(H)  نسخه‌ای میان رده در بین اسکنرهای رومیزی شاینینگ تری دی محسوب می‌شود.

کمپانی شاینینگ  با توجه به استقبال مردم از اسکنر رومیزی DS-MIX اقدام به تولید نسخه ای ترکیبی از اسکنرهای لابراتواری خود کرد؛ یک اسکنر سه بعدی با ویژگی‌های برجسته نسخه میکس در عین حال مقرون به صرفه تر از آن؛ ترکیبی از ویژگی های ظاهری نسخه Pro با قابلیت‌های سخت افزاری نسخه Mix.

اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-EX Pro(H)

اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-EX Pro(H)

اسکنر رومیزی Shining 3D مدل AutoScan DS-EX Pro(H) همچون نمونه میکس به 2 دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز شده است با این تفاوت که با توجه به افزایش دقت آن در حد (8 میکرون) تمام ریز جزئیات در کوتاه ترین زمان ممکن اسکن می‎‌شوند. در کنار ثبت جزئیات در زمان کوتاه‌تر قابلیت اسکن تری (Tray)  به صورت مستقیم نیز به این دستگاه اضافه شده است.

کمپانی Shining برای اسکنر رومیزی شاینینگ تری دی پرو اچ همچون نسخه DS-MIX قابلیت اسکن رنگی (Texure) را  در نظر گرفته است؛ ممکن است این سؤال برای شما هم پیش بیاد که خب قابلیت اسکن رنگی چه کاربردی برای اسکنر دارد؟!

از آنجا که اغلب داخل کست‌های گچی اطلاعات با مارکر یا خودکار نوشته می‌شوند پس حین اسکن هر کست این اطلاعات (نام و نام خانوادگی یا طرح درمان) نیز اسکن می‌شوند و امکان خطای انسانی به حداقل کاهش پیدا می کند!

سرعت اسکنر لابراتواری شاینینگ مدل ds-ex pro (h) 

قطعاً یکی از پارامترهای مهم در انتخاب اسکنر رومیزی، سرعت اسکن است؛

  • اسکن بایت : 7 ثانیه
  • اسکن فک بالا و پایین: 14 ثانیه
  • اسکن حداکثر 4 دای: 18 ثانیه
  • اسکن 5 الی 8 دای: 30 ثانیه
  • اسکن ایمپرشن: 66 ثانیه
اسکنر رومیزی شاینینگ تری دی پرو اچ

مقایسه لب اسکنرهای شاینینگ  Pro  & Pro(H)

از نظر مقایسه دوربین‌ها؛ اسکنر لابراتواری شاینینگ shining 3d ds-ex pro  دارای دو دوربین 1.3 مگاپیکسلی بوده در حالی که اسکنر رومیزی شاینینگ تری دی پرو اچ به دو دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز شده است. در کنار تفاوت دقت 2 دستگاه (نسخه pro  با دقت 10-9 میکرون و نسخه pro(h) با 8  میکرون) می‌توان نتیجه گرفت؛ سرعت اسکن در  ds-ex pro(h) بالاتر است.
در کنار سرعت بالاتر به واسطه ی دقت بالاتر، هِد و جیگ دستگاه کمتر درگیر شده و در دراز مدت اصطلاحاک دستگاه کمتر خواهد بود.

با یک برآورد ساده می‌توان گفت با توجه به افزایش دقت دستگاه، ارتقاء پیدا کردن کیفیت دوربین‌ها، به خصوص اضافه شدن قابلیت اسکن تِری (Tray) اگر قصد خرید یک اسکنر لابراتواری کاربردی و به روز را دارید،  پیشنهاد ما به شما اسکنر رومیزی سه بعدی شاینینگ  Shining 3d AutoScan DS-EX Pro (H)  است.

خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری شاینینگ

نکاتی مهم قبل از خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری شاینینگ

قبل از خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری شاینینگ بهتر از بدانید قطعاً حضور یک اسکنر رومیزی در مطب یا لابراتوار شما از عوامل تعیین کننده سرعت و کیفیت خروجی کار شما خواهد بود. ابعاد این اسکنر  420x260x270 میلی‌متر بوده، به دو منبع نور آبی و سفید مجهز شده و میزان ولتاژ ورودی آن 24 ولت است.

همچون نمونه AutoScan DS-EX Pro وزن این دستگاه در حدود 5 کیلوگرم بوده که نسبتاً سبک است. با اسکنر رومیزی شاینینگ مدل pro(h) شما می‌توانید هر فرمت دلخواهی که نیاز دارید، داشته باشید؛ STL/OBJ/PLY.

قطعاً خرید اسکنر سه بعدی لابراتواری خوب و حرفه‌ای در روند سرعت و کیفیت کار شما تأثیر به سزائی خواهد داشت! 

چنانچه در انتخاب محصول مناسب خود نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتری دارید، کارشناسان ما در بخش پشتیبانی و فروش آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

اسکنر رومیزی شاینینگ DS-EX Pro

 

اگر شما هم از طرفداران اسکنرهای رومیزی شاینینگ هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً با اسکنر لابراتواری دیگر این شرکت یعنی؛ اسکنر رومیزی سه بعدی شاینینگ Shining 3D AutoScan DS-EX Pro نیز آشنا شوید.

پاسخ سوالت رو پیدا نکردی؟

راینو این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که از طریق پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را برطرف کنند.